o nás

Vítáme vás na stránkách veterinární ordinace pro malá zvířata cityVET Děčín, založené na konci roku 2014. Sídlíme v příjemném klidném areálu Střední školy A.E.Komerse v Libverdě, se kterou úzce spolupracujeme při praktickém výcviku studentů tamního oboru veterinářství

Naším hlavním odborným zaměřením je veterinární medicína psů, koček a drobných savců. Provádíme běžné i speciální veterinární úkony počínaje klinickým vyšetřením, přes laboratorní a zobrazovací diagnostiku, od obecné po speciální chirurgii a ortopedii

Rádi bychom vám nabídli přátelské komunikativní prostředí, nové veterinární trendy, moderní léčebná i preventivní vakcinační schémata a další postupy a péči na vysoké odborné úrovni. Nehrajeme si na mistry světa všech medicínských veterinárních oborů, právě proto spolupracujeme s nejlepšími specializovanými pracovišti a akreditovanými laboratořemi po celé České republice i v zahraničí pro zabezpečení maximální dostupné péče pro vaše čtyřnohé členy domácnosti.

Veterinární ordinaci vedou veterinární lékaři Lucie CITOVÁ a Ondřej CITA. Za konceptem naší praxe si pevně stojíme, do budoucna plánujeme personální i časové ordinační rozšiřování našeho provozu a další nadstandardní služby.

Rádi bychom se stali především vašimi partnery při řešení běžných i obtížnějších potíží vašich mazlíčků. Velký důraz klademe na důkladnou celkovou zdravotní prohlídku zvířat i při „běžných“ potížích, preventivní postupy a kvalitní primární péči a ošetření, šetrné a bezpečné provádění chirurgických zákroků i u rizikových pacientů.

Klientům nabízíme objednávkový systém (lépe řečeno – trváme na objednávkovém systému), který umožňuje lepší a včasnou přípravu na konkrétní problém a aktuální situaci. Je to zdarma, s jistotou vlastního času pro ošetření zvířete a lepší organizace práce.

Proto všem našim (i budoucím) klientům striktně doporučujeme objednat se na konkrétní termín minimálně 1 den před plánovaným ošetřením. Hromadění zvířat a klientů naslepo příchozích v čekárně zvyšuje oboustraně stres a nepřispívá ke kvalitě ošetření ...takže proto! :)

Vybavení pracoviště představuje:

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy a doporučíme preventivní, diagnostické a léčebné řešení zdravotních potíží vašeho zvířecího miláčka.

Naše kontakty a ordinační hodiny jsou vám k dispozici, aktuální informace naleznete na naší facebookové stránce.

Na shledanou!

kontakt

PO9.00-11.0014.30-17.00
ÚT9.00-11.0014.30-17.00
ST 13.00-18.00
ČT9.00-11.0014.30-17.00
9.00-11.0014.30-17.00

11:00 - 14:30 hod
- operační hodiny pro objednané zákroky

MVDr. Ondřej Cita

/reg. č. KVL 4788/

MVDr. Lucie Citová

/reg. č. KVL 5512/

Březiny 197, objekt Libverdský Dvůr

Tel.: 412 511 999
Pohotovostní mobil: 720 56 58 26
email: cityvet@email.cz
Objednávkový systém (telefonicky či emailem)

PŘESTĚHOVÁNO